Facebook Twitter E-mail
15. července 2016

V Praze se bude natáčet nový seriál o Albertu Einsteinovi

Televizní stanice National Geographic si před pár týdny objednala svůj první skriptový seriál. Jedná se o antologii Genius, jejíž první série bude vyprávět příběh jednoho z nejznámějších vědců, Alberta Einsteina. Pokud bude seriál úspěšný a získá objednávky dalších sérií, každá z nich se zaměří na jiného vědce – génia.

Tato série bude adaptací knihy Einstein: jeho život a vesmír od spisovatele Waltera Isaacsona. Scénáře se ujme Noah Pink a režii dostal na starost Ron Howard. Děj se bude soustředit na Einsteinův profesní i osobní život, se kterými navzdory svým velkým úspěchům zápasil a musel čelit obtížným překážkám. Produkce začne na konci léta v Praze a protáhne se až do února 2017.

„Genius dokonale vystihuje naši představu o vytváření kvalitních, jedinečných a vysoce zábavných příběhů, které odpovídají značce National Geographic,“ uvedla generální ředitelka National Geographic, Courteney Monroe. „Genius je koncept s nekonečnem možností. Podle nás je tato série o fascinujícím muži, který přišel s teorií relativity, jen začátkem dlouhé a úspěšné spolupráce,“ pronesl Howard.

Premiéra seriálu je plánována na jaro 2017. Genius se představí hned ve 171 zemích a bude odvysílán v 45 jazycích.


Zaujal vás tento seriál? Baví vás sledovat příběhy významných osobností? Zajímá vás život Alberta Einsteina?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

milosh
před 65 týdny
To by nemuselo být vůbec špatné. A mozná by si Praha mohla zahrát i Prahu...
justynajohnson
před 65 týdny
Zajímavé,zajímavé....určitě bych ráda viděla.
Koldik
před 64 týdny
Znie to zaujimavo, urcite by bolo dobre sa pozriet aj na inych geniov, ale ked...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY