Facebook Twitter E-mail
18. července 2016

HRA: Tipněte si, kdy dosáhneme seriálového milníku!

Už při oslavách 100 tisíc registrovaných uživatelů a 7 tisíc fanoušků na Facebooku jsme vás lákali na to, že velmi brzy budeme slavit další velké číslo. Rozhodli jsme se, že bychom z toho mohli pro vás vytvořit zábavnou tipovací hru, protože moc dobře víme, jak vás naše tipovačky baví :-)

Blížíme se totiž deseti tisícům založených seriálů. Jak jistě víte, naše seznamy nejsou jen tak. Každý seriál má svůj obsah, obsazení, ideálně také úvodní fotku, epizody a další údaje. Založení takového seriálu není záležitostí pár vteřin, redaktoři si s nimi mnohdy opravdu vyhrávají.

Aktuálně máme v naší databázi 9 771 seriálů a rozhodli jsme se odpočítávat jubileum po svém. Proč z toho neudělat například zábavnou hru po vzoru Amerických bohů? Zasvědcení ví, že se zde počká, až zamrzne jezero, pak se na něj doprostřed postaví auto a všichni sází, kdy na jaře propadne, až začne led tát :-) Něco podobného jsme pro vás připravili i s našimi seriály.

Jestli už tu ale s námi jste déle, víte, že neděláme věci tak, jak byste očekávali. Neptáme se vás proto na tip o tom, kdy dosáhneme 10 tisíc seriálů, i když samozřejmě i na tuto skutečnost s radostí upozorníme. Ale v závislosti na oslavném datu našeho založení (11. 11.) chceme po vás vědět, kdy se dostaneme na číslo založených seriálů 11 111!

Aby nešlo o suché hádání, rozhodli jsme se ho zpestřit kredity. K tomu, abyste si mohli tipnout den, budete muset vsadit do banku 100 kreditů. Čím víc lidí bude tipovat, tím více bank poroste. Vítěz, který se trefí, si na své konto připíše všechny kredity v banku. Pokud se více lidí trefí do správného data, bank se mezi ně rovnoměrně rozpočítá. Samozřejmě nebude chybět ani účastnická trofej, stejně jako posléze trofej pro vítěze.

Tipněte si, kdy se nám podaří dosáhnout 11 111 tisíc seriálů. Vynalézavosti se meze nekladou. Můžete využívat nejrůznější statistiky, matematické vzorečky, cokoliv vás napadne. K této příležitosti připomínáme, že náš web SerialZone.cz vznikl v listopadu 2007, pokud by někomu informace přišla vhod.

Šanci tipovat budete mít až do konce srpna, tedy máte na to celé léto. Doufáme, že za tu dobu bank pořádně naroste! Aby hra byla fér, jsou z ní vyřazeni všichni redaktoři, kteří ode dneška až do konce hry přidají nějaký seriál. Každé přidání totiž ovlivňuje výsledné datum a moc dobře víme, jak někteří dokážou být vynalézaví, jen aby zvítězili. Chceme, aby měli všichni stejnou šanci vyhrát, což znamená nepodvádět žádným způsobem.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 69 týdny
A je to, odtipováno :)
STOUPA
před 69 týdny
hotovo
Koldik
před 68 týdny
A teraz uz iba drzat palce, pokym na tuto sutaz nezabudnem a potom mi pride ze...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY