Facebook Twitter E-mail
4. března 2012

Herecké obsazení The Carrie Diaries se začíná rozšiřovat!

Seriálová novinka The Carrie Diaries, inspirovaná stejnojmennou knihou Candace Bushnellové, už pomalu začíná sbírat herce do týmu.

Roli Carrie Bradshawové, studentky posledního ročníku na střední škole, dostala mladinká herečka AnnaSophia Robb. Tu si můžeme pamatovat hlavně jako Fialku Garderobovou z Burtonova filmu Karlík a Továrna na čokoládu. V seriálovém světě zatím neměla moc šancí se prosadit, tak nezbývá než doufat, že jí role Carrie sedne jako ulitá.

Do role Jill Thompsonové, Carrieiny nejlepší kamarádky, byla obsazena Ellen Wong a jisté je, že se v seriálu objeví také Katie Findlay, která bude hrát další Carrieinu kamarádku.

Potvrzeno bylo také to, že se v The Carrie Diaries budeme pravidelně potkávat s Austinem Butlerem, který momentálně září v seriálu Switched at Birth. Ten dostal jednu z údajně klíčových rolí – roli idola dívčích srdcí Sebastiana Kydda.

Tak co, těšíte se na tuhle seriálovou novinku, která má premiéru letos na podzim? Nebo dáte raději přednost Carrie Bradshawové v seriálu Sex ve městě? Podělte se s námi o váš názor v diskuzi.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
alyssa18
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nikuska181
hodně dávno
Ono to ide byť seriál ?! :D Čítala som knihu, veľmi ma nezaujala, tak snáď bude...
misulka78
hodně dávno
Na nadpis prosím neberte zřetel :D Jen mě překvapuje, že CW se rozhodlo...
ševča
hodně dávno
proč myslíš? půl pilotu se má točit kolem toho, že carrie je poslední panna,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY