Facebook Twitter E-mail
18. července 2016

GoT potvrdil počet epizod a posunutí vysílání

Šestá řada fantasy hitu Game of Thrones (Hra o trůny) teprve skončila, nicméně už nyní fanoušci mají jistotu, že se se svým miláčkem hodně dlouho neuvidí. Stanice HBO dnes vydala oficiální tiskovou zprávu, ve které potvrzuje jak pozdější datum vysílání, tak i konkrétní počet epizod.

Stanice oznámila, že natáčení nové série začne koncem letošního léta. Sedmá řada bude obsahovat 7 epizod, natáčet se bude hlavně v Severním Irsku, ale také ve Španělsku a na Islandu.

„Nyní, když zima přišla do Game of Thrones, výkonní producenti se shodli na tom, že seriálu prospěje pozdější začátek natáčení. Jde o období, kdy se začíná měnit počasí,“ uvedl ve zprávě Casey Bloyds, programový ředitel stanice. „Místo tradičního jarního debutu seriálu posouváme začátek jeho vysílání na léto 2017, abychom se přizpůsobili natáčecímu plánu.“

Mezi režiséry sedmé série se objeví Mark Mylod, Jeremy Podeswa, Matt Shakman a Alan Taylor.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

hlivoj
před 103 týdny
No práveže počet epizód sa rozšíri. Len po vzore filmov sa posledná...
Alias
před 103 týdny
Hoci dobre vieme, že taká hrubá kniha s toľkými postavami a dejovými...
Mik
před 102 týdny
To čekání bude nekonečné, navíc to bude krátká série. Ale už se to pomalu blíží...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY