Facebook Twitter E-mail
27. července 2016

Herec T.R. Knight se vrací do Shondalandu

Před více než sedmi lety opustil herec T.R. Knight lékařský hit Grey's Anatomy. V seriálu hrál roli doktora George O'Malleyho, k němuž se váže velmi srdceryvná scéna, ve které George zemřel.

Herec se však nyní do Shonalandu vrací. Bylo oznámeno, že Knight se v druhé sérii dramatu The Catch ujme vedlejší role. Jeho postava prozatím nebyla blíže popsána, ale co je jasné, je to, že role byla napsána přímo pro něj. Informaci sdělil showrunner seriálu Allan Heinberg. Seriál se vrátí v midseason příštího roku.

Knight se vyjádřil následovně: „Pracovat ruku v ruce se Shondou, Betsy a Allanem je skvělé. Naplňujeme mě to a dělám to s velkou chutí. Jsem velmi poctěn se vrátit mezi tuto společnost.“

Po odchodu herce z Chirurgů, kde mu jeho role vynesla nominaci na televizní cenu Emmy, se ukázal v seriálech Law & Order: SVU, The Good Wife a 11.22.63.


Jak byste zhodnotili první sérii The Catch? Co očekáváte od druhé řady a jste rádi za toto znovu shledání herce s tvůrčím týmem?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 69 týdny
Je to taková šedá myš,v Greys mi ani trochu nechyběl.Pro mě nemá...
Maarti
před 69 týdny
Mně teda vůbec v GA nechybí..

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY