22. 7. 2016

Seriálové osudy: Teen Wolf

Seriálové osudy: Teen Wolf

Pokud naše stránky navštěvujete delší dobu, pak víte, že během období Comic-Conu se dozvídáme nejen informace a spoilery nadcházejících epizod mnoha různých seriálů, ale objevují se i seriálové osudy, kdy stanice oficiálně oznamují prodloužení či zrušení svých seriálů.

Teen Wolf (Vlčí mládě) je v tomto ohledu stálý veterán, který má vždy osud oznámen během Comic-Conu. Ne jinak tomu je i letos. Naposled. Ano, vidíte dobře. Stanice MTV oznámila, že seriál ruší. Nadcházející šestá série bude pro Teen Wolf poslední.

Fanoušci se přesto mají na co těšit. Čeká je posledních dvacet epizod, první polovina řady bude mít premiéru v listopadu. Finále seriálu bude zároveň jeho stou epizodou, dočkáme se jí v roce 2017.

Nezbývá, než doufat, že si tvůrci s posledními díly vyhráli a připravili finále, který si po šesti letech seriál zaslouží.


Sledujete Teen Wolf? Přijde vám, že se kvalita stále drží? Zaslouží si seriál konec, nebo byste si dokázali představit dalších několik sérií?

Další díly seriálu
Kliknutím aktivuješ úžasnost! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře15zobraz všech 15 příspěvků
kneznaL

kneznaL

Mrzí mě to, ale na druhou stranu je to zřejmě opravdu dobře, že to nenatahují donekonečna. Snad udělají...
před 211 týdny
VeronicaElisse

VeronicaElisse

Seriál mám rada, ale akosi som to aj čakala. Vzhľadom na názov seriálu to nemôže ísť do nekonečna, a snáď...
před 211 týdny
Mik

Mik

Poslední série mě už nebavila a přišla mi zbytečně zmatená a přeplácaná. Doufám, že teda aspoň ta poslední...
před 209 týdny
Další články k tématu