Facebook Twitter E-mail
10. března 2012

Glee, nový seriál Syfy & cameo Marthy Stewart

Byla naprostá náhoda, že Mercedes (Amber Riley) zazpívala během Valentýnské epizody píseň Whitney Houston ‚I Will Always Love You‘ (původně od Dolly Parton) v týdnu, kdy zpěvačka nečekaně zemřela. Epizoda byla naplánovaná a natočená dlouho předtím, ale shodou okolností se vysílala několik dní po tragické události. Tvůrci se rozhodli, že jako hudební poctu věnují americké pěvecké legendě a podle Guinnessovky nejoceňovanější umělkyni všech dob kompletně celý díl, v němž budou použity pouze její skladby (pravděpodobně 8). Příběh by se měl točit o tom, jak dá našim čtvrťákům zabrat rozloučení s McKinleyho střední.

Bývalé hvězdy seriálu Dexter a kámošky v reálném životě, Julie Benz a Jaime Murray, dostaly role v připravovaném Syfy seriálu Defiance. Děj této scifárny se odehrává v dystopické budoucnosti, kde vedle sebe na válkou zpustošené Zemi žijí lidé a mimozemšťané. Julie si zahraje idealistickou starostku vzkvétajícího města, Amandu Rosewater, která rezignuje na zachování míru uvnitř vlastního společenství. Jaime ztvární členku elitní mimozemské rasy a manželku Dataka (Tony Curran). Další Britkou v mimozemské roli je pak Stephanie Leonidas. Již dříve bylo oznámeno, že Grant Bowler (True Blood, Ugly Betty) bude hrát hlavní postavu. Letošní sezónu se Julie jako Christina Holt objevovala v lékařském drama seriálu A Gifted Man (CBS), zatímco Jaime aktuálně jako Olivia Charles znepříjemňuje život Sarah Michelle Gellar v seriálu Ringer (The CW), jehož finále poběží už 17. dubna.

Americká byznysmenka, spisovatelka a televizní hvězda, Martha Stewart, si zahraje sama sebe ve velmi úspěšném komediálním seriálu 2 Broke Girls (CBS). V epizodě, jejíž datum vysílání je 7. května, Max a Caroline naplánují vpád na akci Metropolitního muzea umění, na kterou má Martha přijít. Jejich mise: získat ‚pečeť záruky kvality‘ jejim muffinům od legendy udávající trendy.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Meimei
před 293 týdny
Moje "Holky na mizině" jsem už tak dlouho neviděla, už se těším :)
Michalenka
před 292 týdny
Je pěné dát k poctě Whitney celý díl Glee, jinak mám ráda scifi a už se...
Frozen99
před 292 týdny
Julie Benz & Jaime Murray v jednom seriálu? Sci-fi seriálu? I'm in!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY