Facebook Twitter E-mail
28. července 2016

Paget Brewster se znovu připojí ke Criminal Minds

Když bývalá agentka útvaru analýzy chovaní a současná spolupracovnice Interpolu Emily Prentiss vyšetřovala mezinárodně hledaného sériového vraha, využila pomoc svých přátel z útvaru poté, co se přesvědčila, že jedna z vrahových obětí se nachází na americké půdě. Bylo tomu tak v březnové epizodě.

Velmi oblíbená postava v podání herečky Paget Brewster si v nové řadě Criminal minds zahraje v několika epizodách. Vrátí se k útvaru zrovna v době, kdy ji tým bude nejvíce potřebovat. Finále jedenácté série přineslo velký cliffhanger, kdy se na svobodu dostalo 13 sériových vrahů.

Herečka má nyní více prostoru k účinkování, jelikož stanice Fox po první sérii zrušila komedii Grandfathered, ve které hrála jednu z hlavních orlí. Vyjádřila se tak následovně na svém Twitterovém účtu: „Je to tak, letos natáčím několik nových epizod. A bylo sakra těžké, že jsem se o to s vámi nemohla podělit!“Brewster opustila seriál na konci sedmé řady v roce 2012. Vrátila se na jednu epizodu při výročí 200. epizody a ukázala se i v jednom z dílů minulé série.

Criminal minds se vrací s novými díly ve středu 28. září.


Těšíte se na návrat Emily? Jak se tým vypořádá s uprchlými vězni?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Deaneira
před 69 týdny
Jo od doby co to ohlásili skáču radostí :-D je fajn že vrátí hned na několik...
eliska.musilova
před 69 týdny
To mi udělali radost, Emily jsem měla vždycky moc ráda. Do týmu patří, měla by...
Katka Mrkvicová
před 68 týdny
Jupíí!!!!! Tak na tuhle sérii se začínám sakra těšit!! Zatím samé dobré zprávy...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY