Facebook Twitter E-mail
27. července 2016

Designated Survivor nabírá herecké posily

Herec Malik Yoba, známý především svou nedávnou účastí v dramatu Empire, si zahraje ve víceepizodní roli v novince Designated Survivor, kde se objeví po boku Maggie Q a Kiefera Sutherlanda.

Objeví se v roli Jasona Atwooda, dočasného zástupce hlavního vyšetřovatele FBI. Pro své okolí je vnímán jako mentor, nadřízená osobnost a občasný parťák Hanny Wells (Maggie Q). Blíže se dají dohromady v momentě, kdy ji přesvědčí o tom, aby začala své vyšetřování upínat k tomu, kdo přesně zaútočil na budovu Kapitolu. Podezřelým může být prakticky kdokoliv ze současně úřadujícího vládního kabinetu.

V seriálu se také objeví herečka Virginia Madsen. Ztvární roli Kimble Hookstraten, další z možných nástupců na prezidentský post. Velmi bystrá, inteligentní, ziskuchtivá a konzervativní kongresmanka si jasně razí budoucnost svou vlastní vervou. Zpočátku bude podporovat Kirkmanovu kariéru, nicméně brzy vyjde najevo, že se snaží dostat se místo něj na prezidentský post.

Děj seriálu se zaměřuje na Toma Kirkmana, nízce postaveného člena vládního úřadu, který se velmi nečekaně stal prezidentem Spojených států.


Dáte šanci této novince? Vrátí se Sutherland s pompou, nebo úspěch 24 hodin se mu nepodaří překonat?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
emJey (Ing. Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verunkabrožová
před 133 týdny
Malik je sympaták,takže palec nahoru :)
Koldik
před 133 týdny
Mne sa velmi pacil v Alphas, takze moze byt.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY