22. 7. 2016

Seriálové osudy: BoJack Horseman

Seriálové osudy: BoJack Horseman

První den Comic-Conu je za námi a prozatím tu máme tři oznámené osudy. Po seriálech Daredevil a Teen Wolf se o slovo hlásí komedie BoJack Horseman. Radostná zpráva přichází pouhých několik hodin po premiéře třetí série.

Už nyní si tak fanoušci můžou vychutnat všechny epizody s klidným svědomím. Netflix potvrdil, že se oblíbený kůň vrátí se čtvrtou řadou!

Prodloužení není žádným překvapením. BoJack sklízí velmi pozitivní ohlasy jak od kritiků, tak i od fanoušků. Jeho sledovanost je na velmi dobré úrovni. O třetí sérii se nyní začínají psát recenze, které mnohdy tvrdí, že jde o nejlepší sezónu tohoto seriálu.

Netflix nadále pokračuje ve svém slavném tažení. Prozatím se zuby nehty drží všechny seriály. Zrušení, případně oznámení konce, se doposud na Netflixu dočkaly pouze seriály Lilyhammer a Hemlock Grove.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
Bakosik

Bakosik

Dobrý den, chtěl bych vědět zda bude někdo dělat titulky k tomuto suprovému seriálu? Děkuji za odpověd
před 211 týdny
Ragnarok8

Ragnarok8

Seriál mi stále straší ve Watchlistu, tak brzo po dojetí Archera asi zkusím, doufám, že se budu skvěle bavit...
před 211 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Skvělé,je to super seriál.
před 211 týdny
Další články k tématu