23. 7. 2016

Seriálové osudy: Bates Motel

Seriálové osudy: Bates Motel

Už se to proslýchá posledních několik měsíců. Nyní, během panelu Comic-Conu, se zpráva oficiálně potvrdila. Psychologický thriller Bates Motel se s fanoušky rozloučí po nadcházející páté sérii. Šestá řada již nevznikne.

O konci se začalo mluvit již v červnu 2015. Tehdy stanice A&E prodloužila Bates Motel pro čtvrtou a pátou řadu dohromady. Tehdy ještě nebylo potvrzeno, že pátá série bude poslední, nicméně se to začalo tušit, jelikož se Normanova osobnost již pomalu vyvíjela do podoby, jakou známe z filmu Psycho.

Již dříve bylo potvrzeno, že pátá série bude obsahovat slavnou vraždící scénu z filmu, která se stala symbolem hororového žánru.

Co se týče stanice A&E, té po zrušení novinky Damien a ukončení Bates Motel jim aktuálně nezbývá žádný skriptový seriál.


Sledujete Bates Motel? Počítali jste s tím, že pátá řada bude poslední? Těšíte se na finále, nebo byste raději sledovali ještě další a další série?

Další díly seriálu
Na tyhle čudlíky nesmíš klikat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
Firox

Firox

Já jsem to vzdal někde u třetí série myslím. Strašná nuda.
před 186 týdny
proobacz

proobacz

Proč nuda? Sledování Normanovy postupné proměny je vzrušující dost. Mrzí mne, že to chtějí pátou řadou...
před 186 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Tak ted se do něj můžu konečně pustit.
před 186 týdny
Další články k tématu