Facebook Twitter E-mail
14. března 2012

Jsou Alaricovy dny v The Vampire Diaries sečteny?

Matt Davis, který v aktuálně nejúspěšnějším seriálu The CW, The Vampire Diaries, ztvárňuje učitele dějepisu a lovce upírů Alarica, byl obsazen do hlavní role jiného projektu této americké televize, pilotu (budoucího seriálu?) Cult.

Matt si zahraje bloggera Jeffa, který se spojí s mladou produkční asistentkou Skye (Jessica Lucas) pracující v populární TV show zvané Cult. Když zmizí jeho bratr, pokusí se se Skye vypátrat zvrácené fanoušky seriálu, kteří podle něj napodobují místa činu. Jako herci seriálu uvnitř seriálu se také objeví Robert Knepper (Prison Break) a Alona Tal (Supernatural).

Za projektem stojí producenti Gossip Girl, Josh Schwartz (také má na svědomí Chucka a The O. C.) a Stephanie Savage (The O. C., Hart of Dixie). Rockne O'Bannon (V, Farscape nebo nový seriál Syfy, Defiance) má na starosti scénář.

Ještě předtím, než začnete vyšilovat ohledně Rickova života, Matt si v budoucích řadách určitě minimálně zahostuje.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frozen99
před 292 týdny
tak ať jí ukážou, jak třeba nepozorovatelně kontroluje Stefana nebo tak něco...
Kikina147
před 292 týdny
No,nějak by mi nevadilo,kdyby umřel stejně by to jednou muselo přijít,nebo...
misulka78
před 292 týdny
Souhlasím. Katherine, Jeremy a Tyler by se měli vrátit na scénu. Podle fotek...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY