Facebook Twitter E-mail
14. března 2012

CBS dnes obnovuje!

Loni začaly stanice odkrývat osudy svých stálic již v únoru. Letos ovšem zatím marně čekáme. Že by se dnešek stal dnem, kdy se dočkáme? Je to dost možné. Je to tak!

Stránka Deadline uveřejnila, že CBS se dnes chystá potěšit fanoušky mnoha svých seriálů.

Stanice zatím oficiálně nic nekomentovala, podle Deadline však tiskovou zprávu můžeme očekávat v následujících hodinách. Stanice před chvílí oficiálně obnovila 15 seriálů!

A kdo že se vlastně může začít radovat? Už od loňska mají další sezónu jisté sitcomy TBBT a HIMYM a reality show Survivor.

Teď už na sto procent se k nim přidávají dramata Blue Bloods, NCIS, NCIS LA, Persons of Interest, The Mentalist, Criminal Minds a CSI.

Ovšem ani komedie nemusí smutnit. Nikoho asi nepřekvapí, že zářivou budoucnost očekávají 2 Broke Girls a Mike & Molly.

K těmto původním CBS dala zelenou následujícím (a že si někdo dost silně oddychl, viď The Good Wife?): The Good Wife, Hawaii Five-O, „Undercover Boss“, The Amazing Race, „48 Hours Mystery“ a „60 Minutes“.

Two and a Half Men je zatím v jednání, nikdo ale nepochybuje o tom, že seriál pokračovat bude. Kromě něj zatím není rozhodnuto o CSI NY, CSI Miami, A Gifted Man, Rob, Rules of Engagement a Unforgettable.

Tak co, jste rádi? Čím vás CBS potěšilo? Nebo se ten váš oblíbenec stále ještě na seznam nedostal? Komentujte :)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Michalenka
před 296 týdny
TBBT a Himymu to bylo docela jasný že budou pokračovat, ale překvapil mě...
kacka.irena
před 296 týdny
vcelku dobré zprávy
CzHero
před 296 týdny
ještě obnovit Unforgettable a jsem spokojený, rád uvidim i Mentalistu,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY