24. 7. 2016

Seriálové osudy: Wynonna Earp

Seriálové osudy: Wynonna Earp

A pak že zázraky se nedějí. Během Comic-Conu stanice Syfy oficiálně prozradila, že svou letošní akční novinku Wynonna Earp prodlužuje pro druhou řadu! Řekněme, že zprávy jsou to velmi překvapivé.

Wynonna se vrátí s deseti novými epizodami v roce 2017. Seriál v kanadsko-americké koprodukci vytvořil Beau Smith. Hlavní hrdinkou je vnučka Wyatta Earpa, která bojuje proti démonům a dalším nadpřirozeným potvorám. Wynonna je divoká a nespoutaná moderní pistolnice, která využívá své jedinečné schopnosti a neobvyklou skupinku spojenců k tomu, aby vše nadpřirozené dosáhlo spravedlnosti.

Finále první série bylo odvysíláno na konci června a získalo si slabou sledovanost 556 tisíc diváků. Pravděpodobně k prodloužení pomohli fanoušci na sociálních médiích, který se seriálu hlasitě zastávají.

Syfy se v posledních letech snaží soustředit na tradiční sci-fi žánr po vzoru Battlestar Galacticy. Jedním z úspěchů současnosti je drama 12 Monkeys, které už bylo prodlouženo pro třetí sérii, a několik dalších seriálů, nicméně sledovanost dávno není tam, kde bývala v dobách Eureky.

Další díly seriálu
Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
Shppen

Shppen

Super zprava! Dost sem si Wynonnu zamiloval a doufam, ze druha rada se povede a vic lidi bude koukat, aby...
před 218 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Za tuto zprávu jsem moc ráda.
před 218 týdny
vevisek

vevisek

Anooo! Skvělá zpráva. :)
před 218 týdny
Další články k tématu