Facebook Twitter E-mail
27. července 2016

The Vampire Diaries obsazuje samotné zlo

Herečka Nathalie Kelley, známá ze seriálu UnREAL, získala roli ve finálové osmé řadě upírského dramatu The Vampire Diaries. Bude se jednat o postavu Sybil, která bude samotným ztělesněním zla. Tvůrci slibují, že dokáží jít se strachem vyzařujícím z této postavy ještě o krok dál. Sybil má moc manipulovat se svým okolím a dovádět ostatní k šílenství, čehož využívá jen pro své pobavení. Ale jako každý z nás i ona chce, aby jí měl někdo rád. I když, kdo by zrovna takovou ženu mohl milovat?

Sobotní panel seriálu na Comic-Conu přinesl spoustu nových informací. Jedna z nich byla například, že výkonná producentka seriálu Julie Plec popisovala následující děj velmi barvitě. „Zloba bude znovuzrozená femme fatale. Také věřte, že na tuto postavu fanoušci seriálu nezapomenou,“ prohlásila. „Její původ sahá hluboko do starověkých časů.“

Již dříve bylo oznámeno, že se herečka Allison Scagliotti ujme nové záhadné role. Zahraje si postavu Georgie, tajemné čarodějky, která je poháněna svoji vcelku zlou minulostí, jež velmi zásadně ovlivňuje její současné chování. Jistě se v ní skrývá démonická stránka. Její vlastnosti ji nutí konfrontovat své okolí i své vlastní úzkosti, kterých si ostatní brzo všimnou. Prvně se s ní potkáme v premiéře osmé řady.


Dal vám sobotní panel dostatek informací, které jste očekávali? Mrzí vás oznámení finálové a zkrácené řady? Těšíte se na nové postavy?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

milosh
před 64 týdny
Podle zmenšeného obrázku u bleskovky mi to nejdřív přišlo přišlo, že...
vevusss
před 64 týdny
Nathalie Kelley - mi nepripadá ako zosobnené zlo, no ale uvidí sa ako to...
liskulka.lida
před 48 týdny
Prosím... ať už to skončí... dejte tomu někdo poslední ránu z milosti......

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY