Facebook Twitter E-mail
19. března 2012

The Walking Dead: Danai Gurira jako...

POZOR! Článek obsahuje spoilerové informace z epizody 2×13 a částečně i z komiksu!

Konečně přišel okamžik, na který fanoušci Walking Dead čekali – skupina opustila farmu, poslední záběr epizody 2×13 byl na dlouho očekávané vězení… a objevila se Michonne! Neznalí komiksu určitě uvažovali, kdo že je ta tajemná osoba s katanou a dvěmi „ochočenými“ bezrukými walkery, která zachránila Andreu. A ti, co komiks četli, možná přemýšleli, která herečka se skrývá pod tou maskou. V této bleskovce si zodpovíme obě otázky.

Takže odpověď na tu první je – Andrea byla zachráněna postavou jménem Michonne. Tato mladá žena bude pro příběh velmi důležitá. Tvůrce komiksové předlohy a výkonný producent seriálu Robert Kirkman prozradil v talkshow Talking Dead, že ji ztvární herečka Danai Gurira. V příští sezóně se o ní dozvíme víc – kdo je vlastně Michonne zač, jaký má příběh a všechny ostatní věci okolo. Bude také stejně jako v komiksu zapletana Michonne i do zápletky s guvernérem? Toho si zahraje David Morrissey.

Danai Gurira se narodila v městečku Grinnell v americkém státě Iowa. Vidět jsme ji mohli v seriálu Treme od HBO nebo v epizodních rolích seriálů Lie to me, Life on Mars či Law & Order.

Co si myslíte o obsazení Danai jako Michonne? A co vlastně říkáte na finále druhé série? Líbil se vám závěrečný díl? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích!

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

g0esh4cks
před 295 týdny
Vypadala opravdu drsně s těmi chodci za zády to se jí musí nechat
Budiš
před 295 týdny
Neviem koľko budem čakať, ale seriál ma zaujal aj po dramatickej stránke a aj...
avonrepus
před 240 týdny
Tenhle seroš je skoro dokonalej,takže mě velice potěšili,ze chystají další...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY