27. 7. 2016

Seriálové osudy: Still the King

Seriálové osudy: Still the King

Country stanice CMT, která se letos na jaře zviditelnila díky vzkříšení dramatu Nashville, oznámila dnes radostnou novinku. Potěšila všechny fanoušky svého nového sitcomu Still the King. Seriál byl prodloužen pro druhou řadu. Nových 13 epizod se na obrazovkách objeví v roce 2017.

Billy Ray Cyrus září v roli bývalé rockové hvězdičky, která se nyní vydává za pastora v místním kostele. Druhá série se začne natáčet na podzim ve městě Nashville.

Prodloužení není ani trošku překvapivé. Seriál se stal na CMT velkým úspěchem. Premiéra dne 8. června byla nejsledovanějším začátkem jakéhokoliv pořadu v celé historii stanice. Jde přitom o první původní skriptový seriál stanice.

„Úspěch seriálu je výborným startem našeho přechodu do skriptových vod,“ uvedl Jayson Dinsmore, programový viceprezident stanice.


Dali jste novince šanci? Jak se vám zatím líbí? Jste rádi za druhou sérii?

Další díly seriálu
Kdo nesdílí, tak taky rozšlápavá dětem bábovičky! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu