29. 7. 2016

Novinka pod lupou: Vice Principals

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Vice Principals (Boj o ředitelnu)
Žánr: Komedie
Stanice: HBO
Premiéra: 17. 7. 2016
Vysílání: každou neděli večer
Předskokan: Ballers
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: Danny McBride, Jody Hill
Herci: Danny McBride, Walton Goggins, Kimberly Hebert Gregory, Georgia King, Sheaun McKinney, Busy Philipps, Shea Whigham

Ve zkratce

Neil Gamby je horká hlava. Pracuje jako zástupce ředitele, nicméně má ambice stát se ředitelem poté, co ten současný odejde do důchodu, aby se staral o svou nemocnou ženu. Jenže je tu háček. V cestě mu stojí Lee Russell, druhý zástupce ředitele, který se pokouší dostat na to stejné místo. Oba pánové ale utřou, když je na ředitelský post dosazena kvalifikovaná Belinda Brown. Neil proto spojí s Leem síly dohromady, aby společně novou hrozbu zlikvidovali.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Celou dobu jsem přemýšlela, koho mi Danny McBride tím svým současným vzhledem připomíná. A pak mi to došlo. To je přece Mikluš z Luxusu na talíři / Žroutů! :D

Když se o Vice Principals začínalo mluvit jako o druhém Eastbound and Down, upřímně jsem se vyděsila. Komedie od HBO obecně nejsou mým šálkem kávy a EaD byl utrpením od začátku do konce. Ale musím říct, že Vice Principals byl poměrně příjemnou změnou, docela dobře jsem se bavila.

Goggins je samozřejmě bezkonkurenční, což ostatně už dokázal v Justified a Shieldu, ale tady jsem zjistila, že si dokáže podmanit dokonce i komediální žánr. Jeho vlezdoprdelkování je k nezaplacení! S Dannym má výbornou chemii, jejich slovní přestřelky a urážky jsou svěží a zábavné. Pokud v tomto stylu bude seriál pokračovat, stane se z něj výborná komedie, kterou si zamilují miliony diváků po celém světě. Jen tomu zkuste dát šanci!
  • místy až přehnaně zahnané do kontrastu
80 %
Mé hodnocení
ragelly

Plánujete dát novince šanci? Nalákal vás popis děje nebo trailer? Nebo si raději počkáte na první reakce diváků, než se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
verunkabrožová

verunkabrožová

Další komedie se vždycky hodí,tak o tom popřemýšlím :)
před 225 týdny
marzus

marzus

Vyskúšam, uvidím čo to dá :)
před 225 týdny
Koldik

Koldik

Celkom dobre hodnotenie aj komenty, ale neviem, trailer ma nenadchol... maybe later
před 225 týdny
Další články k tématu