Facebook Twitter E-mail
30. července 2016

Homeland obsazuje ženskou prezidentku USA

Herečka, která na sebe výrazně upozornila rolí prezidentské kandidátky Heather Dunbar v netflixáckém dramatu House of Cards, si nyní zopakuje podobnou úlohu.

V šesté sérii dramatu Homeland si Elizabeth Marvel zahraje roli prezidentky Elizabeth Keane. Její postava je chytrá, bystrá a zároveň okouzlující žena plná života. Nejdříve zastávala post senátorky a nyní se jí splnil její sen a stala se jednou z nejmocnější žen světa. Její inaugurace se ponese v duchu tomuto seriálu známém. Nepůjde to zcela podle plánu, který každý očekává.

Herečka je prozatím první novou ohlášenou posilou v šesté řadě. Marvel není v seriálovém světě žádným nováčkem. Kromě House of Cards nedávno hrála také v seriálech Fargo, Law & Order: SVU nebo Person of Interest.

Homeland byl nedávno nominován na čtyři televizní ceny Emmy. Premiéra nové řady se očekává začátkem roku 2017. Tato série se po dvou letech vrátí do USA; předchozí dvě série herci natáčeli v Berlíně a Kapském Městě.


Těšíte se na nové příběhy Homeland? Vadí vám odložené premiéry série na příští rok?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 71 týdny
K paní prezidentce se ještě nějaká ta hvězda určitě přidá.
Koldik
před 71 týdny
Fuha, ja este musim dokoncit rozpozeranu 5tu seriu...ale vypada sympaticky, tak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY