Facebook Twitter E-mail
27. července 2016

Víme, kdy se budou vysílat nové Gilmorky!

Konečně vám můžeme oznámit přesné datum, které fanoušci seriálu Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) vyhlíží již pěkných pár měsíců. Netflix dnes prozradil, kdy zveřejní online nové epizody milovaného dramatu, ve kterém září Lauren Graham a Alexis Bledel.

Jste připraveni? Zapište si do kalendáře den:

pátek 25. listopadu 2016


Je to tak, téměř na den zbývají čtyři měsíce do toho, než se konečně dozvíme poslední čtyři slůvka, která tvůrkyně Amy Sherman-Palladino původně zamýšlela jako zakončení celého seriálu.

Gilmore Girls: A Year in Life bude obsahovat čtyři devadesátiminutové epizody, každá se bude odehrávat v jiném ročním období v rámci jednoho roku. Děj bude zasazen do doby osm let po událostech z finále seriálu, kdy se Rory rozloučila se svým městečkem a vyrazila do světa.

Jak již bylo oznámeno, v nových dílech se vrátí téměř všechny postavy z původního seriálu včetně Lukea, Sookie, Deana, Jesse, Logana, Emily, Lane a mnoha, mnoha dalších.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Bucpet
před 68 týdny
Strašně se těším jen nevím jak zvládnu číst titulky k té jejich kulometné...
kutikk
před 66 týdny
Už se nemůžu dočkat!!! :)
Lixandra
před 59 týdny
To mám zrovna narozeniny :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY