27. 7. 2016

Seriálové osudy: Real Rob, Lady Dynamite

Seriálové osudy: Real Rob, Lady Dynamite

Netflix dnes začíná dvoutýdenní letní novinářskou konferenci, během které se budou objevovat novinky z téměř všech amerických stanic, takže se jistě máte na co těšit.

Jistě už jste zaznamenali, že se Gilmorky vrací 25. listopadu. To ale není jediná zpráva, která na netflixáckém panelu zazněla. Radostné zprávy streamovací služba přináší pro fanoušky komedií Lady Dynamite a Real Rob. Obě novinky, které se představily v uplynulé sezóně, byly prodlouženy pro druhé série!

U Lady Dynamite je již zveřejněno, že nové epizody poběží v roce 2017. Real Rob měl premiéru již na začátku prosince 2015 a prozatím není jasné, zda se na obrazovkách objeví ještě letos, nebo si budeme muset počkat až do roku 2017.

Netflix tak prozatím prodlužuje vše, co objedná. Aktuálně zbývá rozhodnout pouze o čerstvé novince Stranger Things, která se však těší velké popularitě jak u fanoušků, tak i u kritiků.

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
verunkabrožová

verunkabrožová

Ráda si na oba seriály počkám.
před 216 týdny
Další články k tématu