28. 7. 2016

Seriálové osudy: Flaked

Seriálové osudy: Flaked

Tak došlo u Netflixu i na poslední neprodlouženou komedii. Flaked, ve kterém září v hlavní roli Will Arnett, byl prodloužen pro druhou řadu. Zpráva byla poprvé zveřejněna na oficiální facebookové stránce seriálu.

Již od května se mluvilo o tom, že Netflix vážně přemýšlí o prodloužení seriálu, přičemž se očekávalo snížení počtu epizod z osmi na šest. Nyní prozatím není zveřejněno, kolik dílů bude nová řada obsahovat.

Flaked je černá komedie, zasazená do ohraničeného světa ve Venice v Kalifornii. Seriál vypráví komický příběh hrdiny, který sám sebe považuje za životního guru. Ten se zamiluje do dívky, o které fantazíruje také jeho nejlepší kamarád. Začíná propletená pavučina polovičních pravd a nalhávání sobě i druhým, což dost možná poškodí nejen jeho důležitou image, ale především ohrozí jeho střízlivost.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
lukascoolarik

lukascoolarik

Pod to se můžu podepsat a to jsem vidět teprv tři díly. :-D
před 217 týdny
inekafe

inekafe

A šak to bolo ešte tak rok dozadu, nie? :D Odvtedy si to nedohnal? Ja som pred pár dňami dal tretiu...
před 217 týdny
lukascoolarik

lukascoolarik

Co na to říct, není čas. :-D Ale do konce prázdnin se k tomu určitě vrátím.
před 217 týdny
Další články k tématu