Facebook Twitter E-mail
29. července 2016

MacGyvera doplní dvojitá ženská síla

Reboot seriálu MacGyver i nadále posiluje obsazení. Posledními novými oznámenými tvářemi budou herečky Tristin Mays, která je divákům známá z upírského dramatu The Vampire Diaries, a Amy Acker, která se v letošní sezóně rozloučila s fanoušky u konce seriálu Person of Interest. Pro Mays se bude jednat o hlavní roli, Acker bude na pozici role vedlejší.

Mays si zahraje postavu Riley Davis. Je velmi nepředvídatelná počítačová hackerka a netají se tím, že nerada spolupracuje s ostatními. V tomto případě bude mít rozbroj se samotným MacGyverem a jeho týmem. Prvně se Riley ukáže hned v pilotu.

Mays je kromě Deníků známá svými epizodními rolemi v Supergirl, The Newsroom a Everybody Hates Chris.

Acker se v MacGyverovi prvně ukáže v druhé epizodě jako operativní agentka CIA, která pracuje v utajení v Karakasu, kde získává důležité informace ohledně mezinárodního dealera zbraní. Problémy jí nastávají ve chvíli, kdy je členy organizace unesena. MacGyver a bývalý agent CIA Jack Dalton jsou pověření dostat svou spolupracovnici zpět domů.

Acker je divákům kromě účinkování v Person of Interest známá také z dramat CSI, Dollhouse, No Ordianry Family, Happy Town, Alias a samozřejmě rolí, která ji proslavila – Fred z Angela.

MacGyver se na televizních obrazovkách ukáže letos na podzim, konkréntě v pátek 23. září na CBS.


Těšíte se na oživení MacGyvera? Co říkáte na úplný seznam herců, kteří se v seriálu ukáží?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 63 týdny
Amy urcite zdvihne kvalitu tohto serialu, ale i napriek tomu si pockam na...
hanee
před 62 týdny
andromache
před 62 týdny
She is such a badass.... Nemohla by se tam zdržet na stálo?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY