Facebook Twitter E-mail
1. srpna 2016

Freeform objednává pilot o mořských pannách

Stanice Freeform objednala hodinový pilot, který se bude točit okolo mořských krásek z hlubin oceánu. Ano, řeč je o mýtických stvořeních – mořských pannách. Projekt ponese název The Deep a výkonnou producentkou zde bude Emily Whitesell, která pracovala na seriálu Finding Carter.

The Deep se bude odehrávat v Bristol Cove, přímořském městečku známém tím, že zde mívaly svůj domov právě mořské panny. Když se nyní objeví záhadná dívka, mýty se ukážou být pravdivé. Její návrat spustí zákeřný boj mezi lidmi a predátorskými mořskými stvořeními, které si za každou cenu budou chtít vybojovat své právo na oceán.

Půjde o zcela odlišné zpracování příběhu o mořských pannách, než jaké byste čekali. Programová viceprezidentka Karey Burke se vyjádřila následovně: „Scénář je vzrušující, příběhy jsou komplexní a strašidelné. Těšíme se, až prozkoumáme témata posedlosti a násilí skrze tyto úžasné postavy.“

Scénář si vezmou na starost Eric Wald a Dean White. Režie se ujme Scott Stewart, který v minulosti pracoval na fantasy seriálu Dominion.

Natáčení začne v září ve Vancouveru. Zatím se neobjevily žádné informace o hercích, kteří si v The Deep zahrají.


Co říkáte na nově podané vyprávění o mořských pannách? Zaujalo vás toto zpracování?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Dadulinka
před 63 týdny
Šmarjá! Děs a hrůza v podání mořských panen. To bude něco... :)
Adík
před 63 týdny
H2O rage! :D Už se vidím, jak to budu porovnávat. Celkem mě zajímá, jak to bude...
Koldik
před 63 týdny
Mozno ti najhorsi budu morski panici :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY