Facebook Twitter E-mail
1. srpna 2016

Adrianne Palicki dostává novou hlavní roli

Hvězda Agents of S.H.I.E.L.D., herečka Adrianne Palicki, si zahraje hlavní ženskou roli v nově natáčené novince od Setha MacFarlana. Oba se objeví po boku Scotta Grimese, který je zároveň i spolutvůrce projektu. Prozatím je objednáno 13 dílů komediálně dramaticky laděného seriálu, který vyvíjí stanice Fox.

Děj je zasazen 300 let do budoucnosti a sleduje dobrodružství kosmické lodě Orville. Bohužel prostředek není v tak dobrém stavu, jak by se na tuto loď slušelo a patřilo. Posádka bude čelit různým výzvám, které děj pozdvihnou o další laťku víš, kam se zatím produkce komediálního dramatu nevydala.

MacFarlane ztvární Eda, kapitána Orville, zatímco Palicki bude Kelly Grayson, Edova bývalá žena a nově zvolená zástupkyně kapitána. Grimes si zahraje postavu Gordona, Edova nejlepšího přítele, který ho přizval na cestování vesmírem.

Grimes spolu s MacFarlanem spolupracuje již více než 10 let, kdy jejich první spolupráce byla na kreslené komedii American Dad a dále pokračovala ve Family Guy.


Dáte šanci této novince od dua Grimes a MacFarlane? Zajímal by vás pohled do 300 let vzdálené budoucnosti?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 115 týdny
A právě proto je tam scenáristé nechtějí vracet (alespoň ne na plný úvazek) -...
Alias
před 115 týdny
Tak to sú rozhodne odlišní tvorcovia od Supernatural :) Tam ničia všetky také...
Gabik.029
před 115 týdny
Jistěže to jde, jak píšeš, udělali to scenáristé v x seriálech, ale tomu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY