Facebook Twitter E-mail
31. července 2016

Videohra Battlefield se přenese na televizní obrazovky

Společnosti Paramount TV a Anonymous Content získaly práva ke zpracování adaptace na motivy počítačové hry Battlefield, ze které chtějí udělat televizní seriál. Dalšími producenty budou giganti v programovém světě, EA Dice a Electronic Arts.

Příběh se bude přímo inspirovat hrou. Jde o válku vedenou na zemi, ve vzduchu i na vodě. Jednotlivé postavy jsou postaveny čelem nepřátelských linií, jsou nuceni strategicky přemýšlet a orientovat se na pohyb na velkých prostorech, jakožto i na spolupráci v týmu. Původní předloha zaujala od svého uvedení v roce 2002 více než 60 milionů hráčů po celém světě. Výkonnými producenty budou Michael Sugar (The Knick) a Ashley Zalta. Pro Paramount a AC je toto první projekt, který se bude inspirovat videohrou.

„Televizní společnost Paramount TV aktivně hledá zajímavé projekty ze všech vrstev současné tvorby, které by plně zaujaly dnes již velmi náročnou diváckou klientelu a dlouhodobě získaly jejich pozornost,“ řekla Amy Powell, ředitelka Paramount TV. „Battlefield od EA má neuvěřitelnou možnost tohoto dosáhnout. Je naplněn dynamickým příběhem, který si získal velmi obsáhlou a stálou fanouškovskou základnu. To a mnohé další nám povolí, abychom dokázali vytvořit poutavou dějovou linku s tak již unikátním obsahem, který se bude v televizi vyjímat.“

V roce 2012 proběhl již jeden pokus dostat tuto hru do televize, nicméně projekt s názvem Battlefield: Bad Company se neujal a byl vzápětí zrušen.


Patříte mezi fanoušky Battlefield? A pokud ano, těšíte se na seriálovou podobu?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tony-Z
před 67 týdny
Četl jsem obě knihy, které vznikly k herní sérii (Battlefield 3: Rus,...
Koldik
před 67 týdny
Jo, jo, tak toto by som si pozrel. Hlavne ak to vizualne zmaknu, mohlo by to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY