30. 7. 2016

Seriálové osudy: Game of Thrones

Seriálové osudy: Game of Thrones

Je to oficiální. Během letní novinářské konference TCA potvrdil ředitel stanice HBO Casey Bloys zprávu, kterou již předpověděli sami výkonní producenti seriálu. Jeden z největších hitů současnosti, fantasy Game of Thrones (Hra o trůny), se s fanoušky rozloučí po osmé sérii.

To ale není všechno. Ředitel potvrdil, že kvůli zpoždění vysílání sedmé řady bude seriál příští rok vyřazen z nominačního kola na ceny Emmy: „Ceny nejsou našim hlavním cílem. Tím je vytvořit nejlepší možnou show pro naše předplatitele a fanoušky. To, že přijdeme o Emmy, s tím se prostě budeme muset smířit.“

Bloys dále uvedl, že spolu s tvůrci diskutují o možném spin-offu. „Už jsme o tom mluvili. Je to něco, proti čemu se rozhodně nestavím, ale kreativně to musí dávat smysl. Jsem tomu otevřený. Chlapi proti tomu taky nejsou, ale konkrétní plány zatím nemáme.“


Počítali jste s tím, že GoT skončí osmou sérií? Nebo jste pořád doufali, že se nějakým způsobem bude pokračovat dál? Byli byste pro spin-off? Čeho by se podle vás měl týkat?

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře18zobraz všech 18 příspěvků
verunkabrožová

verunkabrožová

Tak tento článek mě absolutně rozsekal,můj milovaný seriál :(
před 186 týdny
Nikolina

Nikolina

Rozhodne dúfam v spin-off ale bojím sa, že k tomu nedôjde.
před 186 týdny
Makronka

Makronka

Jednou to přijít muselo a jsem pro, aby to skončilo na vrcholu. Ono samotné finále šesté série celkem...
před 186 týdny
Další články k tématu