Facebook Twitter E-mail
2. srpna 2016

Zachary Quinto se vrací na televizní obrazovky

Populární herec Zachary Quinto získal novou roli v připravovaném dramatu Biopunk, které bude produkovat společnost Gotham Group a studio Legendary. Quinto bude zároveň projekt i produkovat spolu se svým kolegou Nealem Dodsonem. Prozatím se jedná o hodinový dramatický pilotní díl založený na knižní předloze Biopunk: DIY Scientists Hack the Software of Life od scenáristy magazínu Wired, Marcuse Wohlsena.

Děj projektu se bude zaměřovat na skupinu vědců, bio-hackerů, kteří budou chtít světu a planetě pomoci stejně, jako to udělal Steve Jobs v oblasti elektroniky. Jsou to mladí a ziskuchtiví vědečtí profesionálové, kteří jsou odhodláni zvrátit smysl DNA a využít ho stejně, jako internet propojil lidi po celé planetě. Budou chtít stvořit organismus, který nikdy nespatřil světlo světa a který by mohl vyřešit ty nejpalčivější otázky, jež trápí lidstvo celé staletí. Řeč je o hladomoru, nedostatku kvalitní zdravotní péče, vyčerpatelnosti zdrojů a úhynu ohrožených živočišných druhů. Quinto si zahraje roli vedoucího skupiny oněch vědců, kteří si přejí, aby budoucnost přišla co nejrychleji.

Quinto je televiznímu a filmovému světu velmi známý. Můžeme si ho vybavit z filmů v roli Spocka ve filmové sérii Star Trek. Jeho nejznámější televizní rolí byl Sylar v hitu Heroes, za své účinkování v American Horror Story: Asylum získal nominaci na cenu Emmy. Zahrál si také v seriálech Girls a 24 hodin.


Co říkáte na novou roli pro Quinta? Bude se pro něj jednat o další šanci na získání ceny Emmy?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Caroline115
před 63 týdny
Radši by se měl vrátit do AHS :-)
justynajohnson
před 63 týdny
Tohoto herce moc nemusím,nijak zvlášt mi do paměti nepřirostl.
Koldik
před 63 týdny
Ja si ho vzdy budem pamatat ako Sylara, i napriek tomu, ze teraz sa tam...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY