Facebook Twitter E-mail
2. srpna 2016

Zachary Quinto se vrací na televizní obrazovky

Populární herec Zachary Quinto získal novou roli v připravovaném dramatu Biopunk, které bude produkovat společnost Gotham Group a studio Legendary. Quinto bude zároveň projekt i produkovat spolu se svým kolegou Nealem Dodsonem. Prozatím se jedná o hodinový dramatický pilotní díl založený na knižní předloze Biopunk: DIY Scientists Hack the Software of Life od scenáristy magazínu Wired, Marcuse Wohlsena.

Děj projektu se bude zaměřovat na skupinu vědců, bio-hackerů, kteří budou chtít světu a planetě pomoci stejně, jako to udělal Steve Jobs v oblasti elektroniky. Jsou to mladí a ziskuchtiví vědečtí profesionálové, kteří jsou odhodláni zvrátit smysl DNA a využít ho stejně, jako internet propojil lidi po celé planetě. Budou chtít stvořit organismus, který nikdy nespatřil světlo světa a který by mohl vyřešit ty nejpalčivější otázky, jež trápí lidstvo celé staletí. Řeč je o hladomoru, nedostatku kvalitní zdravotní péče, vyčerpatelnosti zdrojů a úhynu ohrožených živočišných druhů. Quinto si zahraje roli vedoucího skupiny oněch vědců, kteří si přejí, aby budoucnost přišla co nejrychleji.

Quinto je televiznímu a filmovému světu velmi známý. Můžeme si ho vybavit z filmů v roli Spocka ve filmové sérii Star Trek. Jeho nejznámější televizní rolí byl Sylar v hitu Heroes, za své účinkování v American Horror Story: Asylum získal nominaci na cenu Emmy. Zahrál si také v seriálech Girls a 24 hodin.


Co říkáte na novou roli pro Quinta? Bude se pro něj jednat o další šanci na získání ceny Emmy?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
emJey (Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Caroline115
před 154 týdny
Radši by se měl vrátit do AHS :-)
verunkabrožová
před 154 týdny
Tohoto herce moc nemusím,nijak zvlášt mi do paměti nepřirostl.
Koldik
před 153 týdny
Ja si ho vzdy budem pamatat ako Sylara, i napriek tomu, ze teraz sa tam...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY