Facebook Twitter E-mail
2. srpna 2016

Sleepy Hollow: První střípky ze čtvrté řady

Po odchodu herečky Nicole Beharie na konci třetí sezóny měli tvůrci za úkol najít náhradu, která uvolněné místo zaplní, což se jim povedlo. Bude se jednat o novou hlavní ženskou roli po boku Toma Misona. Postava se bude jmenovat Anna, která je Abbie velmi podobná, ale má v sobě kus Scullyové z Akt X. Je velmi vzdorující skeptička, která bude mít s Cranem jistý konflikt. Je svobodnou matkou a bývalou vojenskou úřednicí, která v nedávné době začala pracovat v tajných službách.

Postavy herců Lance Grosse a Jessicy Camacho, kteří hráli agenty FBI; Daniela Reynoldse a Sophii Foster, se v nové sérii nebudou objevovat na pozici hlavních rolí. Camacho by se nyní měla objevit v jedné nebo dvou epizodách, zatímco Gross by se podle nejnovějších informací objevit již neměl. Připojí se tak k dalším hercům, kteří se již nevrátí. Odchod herců přichází v době, kdy se tvůrci rozhodli přenést děj z New Yorku do D.C., kde bude Crane pracovat spolu s novým týmem. Budou to Anna, její dcera Stella, analytik Seth, Diana a tajemná kráska Rosa.

A teď popořadě. Do seriálu tedy míří pět nových hlavních postav. Navzdory přesunu místa odehrávání děje se natáčení bude produkovat stále v Atlantě. Třináctidílná čtvrtá řada se začne natáčet na začátku srpna.

Z pěti oznámených postav se k popisu dostalo nejvíce informací k Anně, Stelle a Dianě. Třetí zmíněnou ženu ztvární herečka z True Blood: Pravá krev, Janina Gavankar. Diana je svobodná matka s vojenskými kořeny, která se v nedávné době dostala k domobraně. Je zároveň citlivá, tak odolná nástrahám světa v Sleepy Hollow. Nevěří v nadpřirozeno, což dává za vznik několikero konfliktům s ostatními postavami. Dostane se mimo jiné také do křížku s Cranem, protože oba dva mají odlišný styl řešení problémů. Zatímco on je metodický a plně soustředěný, ona koná bez rozmyslu a velmi rázně, což má co do činění s její vojenskou kariérou. Je také málomluvná, nerada vzpomíná na svého otce. Nakonec je ale slibováno, že s Cranem najdou společnou notu, protože oba si v životě prošli osobní ztrátou. Také časem zjistí, že mají společného mnohem víc, než by sami čekali.

Sleepy Hollow se se svou čtvrtou sérií vrátí v midseason.


Těšíte se na novou řadu Sleepy Hollow? Co říkáte na nových pět herců a jak nesete odchod Abbie?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

spike
před 68 týdny
Nevím jak to po celkem povedené první a druhé řadě mohly takto pokazit. Třetí...
Koldik
před 68 týdny
Nuz tak toto bude velka vyzva, ale ako Butcher napisal(a) skratena seria...
justynajohnson
před 68 týdny
No právě,pokud to bude poslední série,tak by mohla být lepší,ale jsem dosti...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY