Facebook Twitter E-mail
1. srpna 2016

Megan Fox se vrátí v nové sérii New Girl

Vypadá to, že léto v New Orleans se Nickovi a Reagan podařilo podle představ. Megan Fox se totiž vrátí v nové sérii New Girl (Nová holka) na místo činu.

A nevrátí se pouze na jednu epizodu, údajně je připraveno větší hostování, které by mohlo být roztaženo až na osm dílů. Vypadá to tedy, že Nickův plán ze závěru pátá série, kdy hodlal strávit s Reagan tři měsíce v New Orleans, aby posílil jejich vztah, vyšel. Má to ale háček.

Podle zveřejněných informací se na Reagan nemáme těšit hned na úvod šesté série. Zdroje potvrzují, že by se měla vrátit až zhruba v midseason. Podzimní návrat byl vyloučen i proto, že Megan je momentálně těhotná; s manželem Brianem Austinem Greenem čekají narození třetího potomka každým dnem.

Herečka se k seriálu dočasně připojila loni na podzim, když zaskakovala za Zooey Deschanel, která vynechala několik epizod kvůli těhotenství. Její hostování bylo pozitivně přijato a vrátila se ještě v závěru série. V letošní řadě se tak počet epizod, ve kterých se objevila, ještě rozšíří.


Těšíte se na návrat New Girl? A těšíte se na návrat Megan Fox? Nebo byste raději přivítali jiného hosta?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misyrka
před 63 týdny
Yeah... Já nikdy nebyla moc fanoušek of Megan, ale v New girl jí to sedlo....
justynajohnson
před 63 týdny
Megan moc nemusím,ale vydržím to,seriál stojí za koukání a kvůli jedné postavě...
Odyssea
před 63 týdny
Megan mi ze začátku nevadila, ale poslední díly s ní jsem se už modlila za...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY