Facebook Twitter E-mail
1. srpna 2016

Doctor Who a hosté pro desátou sérii

Fanoušci Doctora Who (Pán času) ví, že před sebou mají ještě dlouho čekání, než se na televizních obrazovkách objeví nové díly. Letos nás čeká pouze vánoční speciál a desátá série, která je zároveň i poslední pro Stevena Moffata, se objeví v programu až na jaře 2017.

Na úvod se vrátí jedna z postav, se kterou jsme se již setkali. Svojí roli si zopakuje Matt Lucas, který se loni představil jako Nardole. Herec k tomu řekl: „Jsem šťastný jako blecha, že se Nardole dočká dalšího dobrodružství s TARDIS. Miloval jsem pracovat s Peterem a těším se spolupráci s Pearl.“

Jak všichni víme, tak Pearl Mackie se stala novou společnicí Doctora. Komentář k hercově návratu přidal i Steven Moffat: „Jsem potěšen, že mohu Matta přivítat zpět. Tentokrát to nebude jen na Vánoce, zdrží se déle. Je to jeden z největších talentů na planetě Zemi a my ho vypustíme do času a prostoru.“

Podle zpráv, které prosákly na Twitter, se můžeme těšit na několik dalších hostů. Objevit by se měl i Deep Roy, keňský herec, který se naposledy představil v novém filmovém Star Treku. Není sám, obsazení by měla doplnit také Mina Anwar, která už se objevila už ve spin-offu The Sarah Jane Adventure, nebo Ralf Little, který hrál například v seriálu Our Zoo.

Natáčení probíhá od 20. června. Nejprve štáb natáčel ve velšském Cardiffu, poté se produkce přesunula do španělské Valencie.


Těšíte se na poslední řadu pod taktovkou Stevena Moffata? Co říkáte na nové hosty?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Dadulinka
před 63 týdny
Těšit se, nebo se netěšit na další sérii? Jsem z toho celá taková...
24ron24
před 63 týdny
Tak nebol najhorší v tom špeciály ;) Ostatných hercov nepoznám ani omylom...
Hitchhiker
před 62 týdny
mě se hrozně líbil vánoční speciál. Postava mi nevadila ale po jiných pláču...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY