Facebook Twitter E-mail
28. března 2012

The Vampire Diaries hlásí návrat Sara Canning

V 2. řadě jsme řekli slzavé sbohem tetě Jenně, která byla obětována na krvavém oltáři, aby si ničemný Klaus mohl vytvořit armádu hybridů. Mohli bychom se o tom dohadovat, ale i přes celý loňský traumatický rok byla tohle ta nejsmutnější smrt v The Vampire Diaries (The CW).

Teď ale trochu dobrých zpráv; Sara Canning se vrací! Opět ji jako Jennu Sommers uvidíme ve finále 3. řady… a tady nastává zvrat. Nebojte, není z ní žádná zombie a nikdo kvůli jejímu vzkříšení svým čarodějnickým mojo nenaruší rovnováhu přírody. Sara se objeví ve flashbacku, díky kterému spatříme záblesk Elenina života předtím, než jsme ji potkali v pilotu.

Mirandu a Graysona Gilbertovi budou hrát herci z Atlanty (takže je pravděpodobně nebudete znát). Hluboko se do jejich rodičovství ale nepodíváme, budou mít jen pár vět. Spíše uvidíme důkaz toho, co už víme: Jejich auto špatně snáší vodu. Naštěstí Paul Wesley a Nina Dobrev jsou připraveni plavat.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misulka78
před 287 týdny
Souhlasím. Souhlasím i s tím, aby ji přeměnil Damon. A flashback...
Mike Mičí Makovec
před 286 týdny
misulka78: No mě leze na nervy zhruba od konce 2. série. Zabít by jí mohli,...
Frozen99
před 286 týdny
Taky názor. Já ji měl třeba celkem rád... :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY