1. 8. 2016

Seriálové osudy: Rogue, Girlfriend Experience a další

Seriálové osudy: Rogue, Girlfriend Experience a další

V uplynulých dnech se na nás vyvalila další pořádná dávka seriálových osudů. Nastražte tedy oči, ať vám neunikne zpráva zrovna o vašem oblíbenci.

Stanice Audience Network dnes oznámila, že prodlužuje drama Rogue pro závěrečnou čtvrtou sérii. Nových 10 epizod se na obrazovkách objeví na jaře 2017. V hlavní roli září Cole Hauser. Herec bude v nové sérii doplněn herečkou Meaghan Rath, která se ujme ženské hlavní role.

Kabelovka Starz prodloužila půlhodinové drama The Girlfriend Experience pro druhou řadu. Nová série bude obsahovat zcela jiný příběh i postavy.
novinka pod lupou

SundanceTV naděluje druhou sérii dramatu The A Word, které pojednává o rodině, jejíž syn byl právě diagnostikován autismem.

HBO prodlužuje talkshow Real Time with Bill Maher až do roku 2018.

Britská stanice Sky1 prodloužila novinku The Five pro druhou řadu. Tedy skoro. Pokračování nese název The Four a jde o thriller, který vypráví mrazivý příběh idylické rodinné komunity. Ta je zmítána v tajemstvích, lžích, podezírání a nedůvěře.
novinka pod lupou

V Británii ještě zůstaneme. Hned pro dvě série, třetí a čtvrtou, byla prodloužena komedie Catastrophe. Rozhodnutí není překvapivým, jelikož mezinárodně se o seriálu mluví jako o jedné z nejlepších komedií současné televizní tvorby.

Aby nebylo dobrých zpráv příliš, stanice IFC se rozhodla po čtvrté sérii zrušit komedii Maron. Finále, které bylo odvysíláno na jaře, je tedy závěrem celého seriálu.

A nyní již opět dobré zprávy. Třetí série na streamovací službě Hulu se dočká komedie Casual o nevšedním soužití jedné obyčejné rodinky.
novinka pod lupou

S další zprávou míříme zpátky do Evropy. Historické drama The Frankenstein Chronicles se dočká druhé série. První řada, která se inspirovala z gotické literární klasiky od Mary Shelley, si dokázala získat jak fanoušky, tak i kritiky.
novinka pod lupou

Na Comedy Central se budete smát společně se seriálem Idiotsitter. Stanice komedii potvrdila druhou sérii.

Ani děti si nepřijdou zkrátka. Streamovací služba Amazon objednala druhou sérii rodinného seriálu Just Add Magic.

SundanceTV ještě nekončí. Kabelovka bude pokračovat také se svým fantasy seriálem Cleverman, kterému objednala druhou sérii.
novinka pod lupou

Romanticky laděná stanice Hallmark Channel se drží svého rodinného seriálu Good Witch. Oznámila, že se seriál v příštím roce vrátí již se svou třetí sérií.

TV Land se bude smát Georgovi Lopezovi. Nebo s Georgem Lopezem. Tak či tak, hercova seriálová novinka Lopez byla na kabelovce prodloužena pro druhou řadu.
novinka pod lupou

Trochu ironie ke konci ve zvolání To nejlepší na závěr! Britská stanice Channel 4 objednala druhou sérii své komedie The Windsors, která paroduje britskou královskou rodinku.
novinka pod lupou

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nás motivuj sdílením! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
Koldik

Koldik

Zo vsetkych som si vybral len Clevermana, kde som si myslel ze to nema sancu uspiet, ale zjavne som sa mylil.
před 5 roky
verunkabrožová

verunkabrožová

Cleverman se opravdu povedl.
před 5 roky
Další články k tématu