Facebook Twitter E-mail
1. srpna 2016

Bylo z fotek prozrazeno téma další série AHS?

Na internet dnes unikly fotografie z natáčení nové série American Horror Story, které obsahují velký spoiler. Dost možná totiž fotografie vyzrazují pečlivě střežené téma nadcházející série slavné hororové antologie.

Na obrázku můžete vidět slovo CROATOAN. V našich končinách asi nejde o nic známého, nicméně v USA se toto slovo váže k velkému množství strašidelných legend, které se týkají záhady Roanoke.

Roanoke byla kolonie v Severní Karolíně v roce 1590, kde náhle bez vysvětlení zmizelo 117 lidí. Jediným vodítkem bylo slovo Croatoan, které bylo vyryto do kmenu stromu. Nikdy se nepřišlo na to, co se s osadníky stalo.

Na oficiální potvrzení toho, čeho se nadcházející série (nebo dvě) budou v nové sezóně týkat, si musíme ještě počkat. Je tu však šance, že téma bude potvrzeno během panelu produkční společnosti Fox na letní novinářské konferenci TCA.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

CrazyGeek
před 63 týdny
Zmínka o něm byla v první sérii, takže já bych byl spokojený.
gladiator992
před 63 týdny
Čo ? V ktorom diele to bolo? Asi som to prešvihol :/
justynajohnson
před 63 týdny
Ty fotky mě utvrdily v tom,že další série bude fantastická.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY