Facebook Twitter E-mail
5. srpna 2016

TVD: Návrat Sarah Salvatore rozdmýchá děj závěrečné série

Stará známá Tristin Mays se vrací ve své staré roli Sarah Salvatore. Neuplynuly ani dva týdny od ohlášení konce The Vampire Diaries, ale už se začínají rojit nová oznámení o hereckém obsazení. Sarah je první potvrzenou navrátilkyní a diváky milovanou postavou.

Hned se nabízí jasná otázka. Jaký úděl bude mít Sarah v Mystic Falls? Jak si všichni fanoušci pamatují, na konci šesté řady Enzo Sarah doporučil, aby opustila město. Nicméně nezapomněla, co se dozvěděla o upířím světě. Dokáže jako jedna z posledních členů rodiny odvrátit Damona od temnoty? Nebo naopak stráví svůj čas v poslední sérii s Mattem Donovanem, který aktuálně bude prozkoumávat svoji lidskou stránku osobnosti, jak vyplynulo z náznaků Zacha Roeriga na letošním Comic-Conu?

Z dřívějších zpráv víme, že Mays dostala novou hlavní roli v rebootu MacGyvera, a tak je pravděpodobné, že se v TVD nezdrží příliš dlouho.


Co očekáváte od osmé série? Jak se opravdu Sarah vrátí do děje a zamíchá tak již nervy drásajícímu průběhu seriálu?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
emJey (Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mishamigos
před 146 týdny
Skvělá zpráva! Mladá Salvatorka je báječná holka, opravdu mi byla od první...
spike
před 146 týdny
Jsem rád, že se ta holka do seriálu vrací, ale mám obavy, aby ji hned po rád...
verunkabrožová
před 145 týdny
Určitě je sympatická a tak jí ráda znovu uvidím.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY