Facebook Twitter E-mail
3. srpna 2016

SOUTĚŽ: Vyhrajte komiks Sebevražedný oddíl!

Přátelé, dnes jsme si pro vás připravili naprostou bombu! Máte možnost s námi soutěžit a vyhrát luxusní komiksovou novinku, která se váže k filmu Suicide Squad (Sebevražedný oddíl), na nějž se můžete jít již zítra, tedy od 4. srpna 2016, jít podívat do kina.

Kdo jsou členové Sebevražedného oddílu? Superpadouši naverbovaní ve vězení a vyslaní plnit tajné sebevražedné úkoly výměnou za snížení trestu. Nanobomby umístěné u krční páteře je drží na velmi přitažené uzdě. Všichni jsou nahraditelní. Nikdo za ně nepřijme zodpovědnost. Jejich denním chlebem jsou syrová brutalita a smrt.

Náš oblíbený partner a pravidelný sponzor ComicsPoint nabízí třem šťastlivcům možnost vyhrát stejnojmenný komiks. Jediné, co pro to musíte udělat, je správně odpovědět na soutěžní otázku a mít pořádnou dávku štěstí. Tentokrát vás čeká pouze jedno soutěžní kolo, odpovídat můžete do úterý 9. srpna. Vyhlašování proběhne tradiční formou v pátek 12. srpna, takže buďte na příjmu!

Výherce na prvním místě získá vázanou verzi komiksu, šťastlivci na druhém a třetím místě se budou moct těšit na brožovanou verzi.

Tak na co čekáte, honem utíkejte soutěžit! A nezapomeňte sdílet tuto lahůdku i mezi své kamarády :-)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ZombiePanda
před 102 týdny
Tiež dnes idem a i keď sa na to teším už asi pol roka, tak sa pomaly...
Esgalnor
před 102 týdny
Já se na to těším. Před recenzemi jsem se těšil víc, ale negativní recenze mě...
Lill
před 102 týdny
Vdaka za sutaz, skusim stastie :) Na film sa uz riadne tesim, len si musime...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY