3. 8. 2016

Seriálové osudy: Suits

Seriálové osudy: Suits

Letní novinářská konference TCA přináší další výborné zprávy! Kabelovka USA Network právě oznámila, že svého seriálového veterána, drama Suits (Kravaťáci), prodlužuje pro sedmou řadu!

Nových 16 epizod se na obrazovkách objeví v roce 2017. Rozhodnutí přichází po pouhých třech odvysílaných epizodách z aktuálně běžící šesté řady. Sedmá série zároveň Suits přehoupne za jubilejní hranici 100 odvysílaných epizod. Jde o pátý seriál stanice, kterému se takový úspěch podařil; před ním to zvládly pouze seriály Monk, Psych, Burn Notice a Royal Pains.

Prodloužení není velkým překvapením. I nadále jde o jeden z nejsledovanějších pořadů stanice. V číslech Live+3 získává v průměru 3 miliony diváků, z toho 1,1 milionu náleží do cílové skupiny 18–49 let.

V současné sérii fanoušci sledují, jak Mike čelí tvrdé realitě vězeňského života, přičemž jeho vztah se snoubenkou Rachel a budoucnost Pearson Specter Litt visí na vlásku.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
Nikolina

Nikolina

Rozhodne skvelá správa! Seriál ma aj po toľkých rokoch baví a verím, že nás ešte stále má čím prekvapiť.
před 216 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

To je bomba.
před 216 týdny
jarah

jarah

a jej prvých niekoľko dielov ma ničím nenadchli. Seriál stráca dynamiku, využíva už niekoľkokrát prežuté...
před 211 týdny
Další články k tématu