Facebook Twitter E-mail
9. srpna 2016

Impérium Dicka Wolfa bude bohatší o další kousek

Tvůrce a scenárista nespočtu kriminálních seriálů, které vytváří pro stanici NBC, přichází s novým námětem, tentokrát z prostředí federálního úřadu pro vyšetřování (FBI), který by potenciálně mohl představovat již třetí Wolfovu seriálovou značku (první dvě jsou Chicago a Law & Order). Pokud projekt projde přes pilotovou fázi, stane se již sedmým dramatickým seriálem z pera Dicka Wolfa, které jsou v současné době vysílány.

K aktuálním čtyřem seriálům současně vysílajících na stanici brzy přibude pátý v podobě Chicago Justice.

„Jsem velký fanoušek FBI,“ řekl Wolf. „Dle mého názoru odvádí FBI neuvěřitelně produktivní práci a pomáhá občanům opravdu pomáhat a chránit. Míra zločinu nadále klesá a udržuje se na hranici jednoho procenta. Průměrný věk agentů se pohybuje kolem třiceti let. Je to vskutku velmi zajímavý svět. Pobočka FBI v New Yorku je největší v zemi, a tak to z ní dělá velmi lukrativní místo k natáčení dalšího seriálu.“

Kromě toho stanice nedávno dala zelenou osmidílné antologii Law & Order: True Crime, která bude sledovat případ bratrů Menendezů, kteří byli na začátku 90. let odsouzeni za vraždu svých rodičů. Mimo antologii se připravuje také reality show You the Jury.


Jaký ze seriálů Dicka Wolfa upřednostňujete vy? Jaký je vás nejoblíbenější?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kolombo
před 62 týdny
Všechny tři Chicaga mě velmi baví a náznak z Justice, který byl v PD...
milosh
před 62 týdny
Původně jsem myslel, ze chystá další Chicago, ale tak nakonec ne. No uvidíme...
Koldik
před 62 týdny
nechajme sa prekvapit...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY