Facebook Twitter E-mail
1. dubna 2012

SerialZone bude rozdávat dárky v novém Giftshopu

UPDATE: Ač to je k neuvěření, tak to vážně nebyl apríl.

Milí fanoušci, milé fanynky, rádi bychom Vám v tento vzácný den oznámili, že vás začínáme legálně podplácet. Za každou blbost, kterou na SerialZone uděláte, dostanete odměnu ve formě kreditů. Pokud vám nevadí, že budete chudí jako bezdomovci, stačí se přihlašovat. Pokud chcete ale vydělávat, budete muset zabrat trochu víc. Čím aktivnější a pracovitější budete, tím víc to bude sypat. Kredity se pak budou hezky hromadit.

Výměnou za tyto kredity pak můžete nakupovat hodnotné ceny v našem Giftshopu – je čistě na vás, kterou z odměn si vyberete. Stojíte o komiksy? O knihy? O trička? Nebo byste snad chtěli něco ještě cennějšího, např. možnost přizpůsobit si alespoň částečně SerialZone k obrazu svému? Od této chvíle tuto možnost máte.

Vy všichni dvacetiletí návštěvníci, kteří trpíte inkontinencí, jste určitě rádi navštívili stránku, která se často zobrazuje v reklamě na našem webu. Stejně tak ti z vás, kteří touží po hmotných statcích a nevadí jim zadlužit se na několik desítek let, určitě zamířili do první pobočky inzerovaných bank. Proč tyto nabídky zmiňujeme? Situace našich fanoušků nám totiž není lhostejná.

Je nám jasné, že reklamu na SerialZone milujete, umíme si ale představit i situaci, kdy tomu tak není (jakkoli nepravděpodobné to je). Co takhle ji vypnout?

Možností je mnohem, mnohem více. Nezapomínejte, že náš šéfredaktor je dobrý kuchař. Za 500 000 kreditů ho můžete pozvat na večeři. Nejenže neodmítne, možná bude dokonce vařit…

Pokud svůj názor na nový systém napíšete do diskuze do 30 minut od chvíle, kdy otevřete tento článek (všechno víme), dostanete speciální odměnu.

Update 2. 4.: Vůbec nechápeme, jak jste si mohli myslet, že je to Apríl. Vždyť my píšeme vždycky jen seriózní, důvěryhodné a z několika zdrojů ověřené zprávy. A hádejte co. Ještě jsme neskončili. V následujících dnech v našem giftshopu přibudou další dárky, takže se máte ještě nač těšit. Ideální doba na hromadění kreditů…

Update 3. 4.: Konečně jsme připravili FAQ, za co a jak získat kredity.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Zdeněk Král
Autor se na SerialZone dostal v lednu 2011 a od té doby úspěšně znásobil svou závislost na seriálech. Kromě nich se zajímá o moderní technologie, hry, sci-fi literaturu a vše kolem služeb Googlu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ajam
před 296 týdny
No po holubech bych to neposílal, to by se chudáci asi ztrhali. Když si...
megawir
před 296 týdny
Podle mě by ten nebožák ani neodstartoval :-)) Spíš jde o to, že...
Fruiko
před 296 týdny
--------------------------------------------------------- Rád bych to tady už...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY