Facebook Twitter E-mail
13. srpna 2016

The Strain láká na zlomové momenty

Výkonný producent The Strain slibuje v nadcházející sérii několik příběhových zvratů. Nabídl také otázku k zamyšlení: Může být nadcházející série tou poslední? Nových dílů se dočkáme v neděli 28. srpna.

První z nových informací je ta, že na scénu přichází spousta kombinací, které propojí dějové linky hrdinů. Někteří se dají dohromady, spojí síly proti Pánovi a utvoří tak vztahy, které nikdo neočekával. Můžeme se těšit na plno zábavných momentů. Dočkáme se i celé řady nových a zajímavých efektů. Tvůrce si je jist, že překonávají v nových epizodách sami sebe, a to několikrát po sobě.

Prvního zásadního zvratu se dočkáme již ve třetím díle. Tvůrce Chuck Hogan slibuje, že to, co se stane, nikdo nečekal, zvlášť v již tak rozjetém ději minulých řad.

Na letošní letní novinářské konferenci dále Hogan a Carlton Cuse prozradili následující: Uvidíme více z Quinlanova života, pochopíme jeho minulost a jeho jednání. Dále se prohloubí znalost diváků o podrobnostech života Eichorsta. Hogan prozradil, že se tvůrci několikrát radili ohledně zabití Nory a Zach je nadále držen svou matkou pod její „ochranou“.

Cuse se svěřil, že původní záměr byl seriál vytvořit na tři roky, nicméně příběh se vyvinul do jiné roviny a výsledkem je prodloužení nápadu až na pět řad. Aktuálně začínají vymýšlet potenciální čtvrtou řadu a podle toho, jak se příběh vyvine, by teoreticky mohli směřovat ke konci už příští rok. Vše je ale zatím ve hvězdách.


Těšíte se na třetí sérii? Myslíte si, že by měl děj seriálu skončit pátou řadou?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

La.Volpe
před 61 týdny
To čekání je celkem ubíjející. Vždy začínali v červenci, teď až na konci...
007.dany
před 61 týdny
Přesně tak,také se těším... :)
justynajohnson
před 61 týdny
Na ty zvraty se opravdu těším :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY