Facebook Twitter E-mail
13. srpna 2016

B.J. Britt a Joanna Garcia-Swisher obsazeni v novince Pitch

Příští měsíc se představí jedna z letošních novinek, sportovní drama Pitch. Seriál vypráví příběh mladé nadhazovačky Ginny Baker (Kylie Bunbury), která se stane první ženou v historii Major League Baseball, hrající za tým San Diego Padres. To s sebou přináší řadu očekávání a překážek, kterým se bude muset tato nadějná sportovkyně postavit. Obsazení hlavních rolí bylo oznámeno již před několika měsíci a nyní se na seznam přidávají dvě další jména.

Prvním z nich je úspěšný herec B.J. Britt, který se do povědomí diváků zapsal svými rolemi v seriálech Agents of S.H.I.E.L.D. a UnREAL. V Pitch se v několika epizodách představí jako Will, starší bratr hlavní hrdinky. Will byl Ginnyiným manažerem předtím, než se začala baseballu věnovat profesionálně a nadále zůstává jejím velkým důvěrníkem.

Druhou vedlejší roli získala známá herečka Joanna Garcia-Swisher, která má za sebou řadu seriálových rolí. Zde si zahraje moderátorku Rachel Patric, typově podobnou Katie Couric nebo Megyn Kelly. Rachel je inteligentní, vtipná a neuvěřitelně schopná. Je neústupná a ví, jak ke svým reportážím získat vše potřebné. Kromě toho je bývalou manželkou chytače Mikea Lawsona (Mark-Paul Gosselaar). Byla to Rachel, kdo požádal o rozvod, a k Mikeově zklamání je už i zasnoubená s někým jiným. Garcia-Swisher se poprvé objeví v druhé epizodě. Zajímavostí je, že herečka je provdaná za Nicka Swishera, bývalého hráče baseballového týmu New York Yankees.


Plánujete sledovat nadcházející novinku Pitch? Myslíte si, že bude slavit úspěch? Co říkáte na její obsazení?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

teraxa
před 69 týdny
Na tenhle seriál se celkem těším... Snad bude koukatelný.
justynajohnson
před 69 týdny
Určitě se těším,snad mě nezklame.
ševča
před 59 týdny
Tak už jen kvůli ní se musím podívat.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY