Facebook Twitter E-mail
13. srpna 2016

The X-Files: David Duchovny slibuje návrat

Je na místě začít se těšit na novou sérii X-Files? Dle slov stanice Fox a hlavního představitele Davida Duchovnyho se dalších dílů možná skutečně dočkáme.

Samotný herec by si návrat rozhodně přál. Poškádlil tak svoji kolegyni Gillian Anderson na Twitteru, kdy jí tak zároveň i popřál vše nejlepší k narozeninám: „Všechno nejlepší, Gillian. Jestli uvidíš Danu, vyřiď jí, že Fox vzkazuje, že možná brzy bude muset oprášit svůj odznak. S láskou D.“

Toto nenápadné pošťouchnutí od Duchovnyho přichází krátce po letní novinářské konferenci TCA. Z náznaků také vyplynulo, že konverzace probíhá i s tvůrcem seriálu Chrisem Carterem. Pokud se k jedenácté sérii dostane, půjde nejspíše o limitovanou sérii, stejně jak tomu bylo u desáté řady.

Seriál se vysílal v letech 1993 až 2002 a stal se kultem. Příběhy plné záhad, příšer a nadpřirozena si získaly miliony fanoušků po celém světě. Desátá série se letos setkala s očekávanou vysokou sledovaností a otevřela tak pomyslná vrátka pro další řadu.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
emJey (Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verunkabrožová
před 157 týdny
V oprášení starého kabátu stále doufám,snad se vše uskuteční.
alesanko
před 157 týdny
Dúfam, dúfam, dúfam...
Koldik
před 156 týdny
Najnovsiu seriu som si este nepozrel, ale tymto ma to taha cim dalej tym viac.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY