11. 8. 2016

Seriálové osudy: Ray Donovan

Seriálové osudy: Ray Donovan

Tak už víme, že Ray Donovan není odpovědí na naši poslední hádanku. Kabelovka Showtime právě oznámila, že Raye prodlužuje pro pátou sérii. Ta bude mít po vzoru předchozích řad 12 epizod, na obrazovkách se objeví v létě 2017.

Radostnou novinku světu oznámil ředitel stanice během letní novinářské konference TCA. Natáčení nových epizod, ve kterém exceluje Liev Schreiber, je naplánováno na začátek příštího roku.

Prodloužení není vůbec překvapivé. Ray je jeden z nejsledovanějších seriálů stanice. Stejně dobře jako u diváků si drama vede také u televizních kritiků. Důkazem je trojnásobná herecká nominace na Emmy, kterou obdržel Liev za hlavní roli, Jon Voight za vedlejší roli Mickeyho a Hank Azaria za hostující roli Cochrana.


Sledujete Raye? Jak hodnotíte kvalitu jednotlivých sérií a jak se vám líbí aktuální čtvrtá řada? Zaslouží si seriál pokračování?

Další díly seriálu
Taky by ti myš neupadla, když to pošleš do světa. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
La.Volpe

La.Volpe

Neříkám, že čtvrtá řada je špatná, to vůbec ne. Ale předchozí řada - to byl takový nářez, že se jí čtyřka...
před 214 týdny
lukascoolarik

lukascoolarik

Moje slova. Laťku nasadili hodně vysoko.
před 214 týdny
Romix

Romix

No, mě zase třetí série bavila asi nejmíň :)
před 214 týdny
Další články k tématu