Facebook Twitter E-mail
12. srpna 2016

Criminal Minds přichází o hlavní postavu

Nový skandál ovládl televizním světem. Tentokrát jsme se z Velké Británie přesunuli do USA, k veteránské kriminálce stanice CBS, Criminal Minds (Myšlenky zločince). V posledních dnech internet ovládla aféra, která se týká jednoho z hlavních představitelů.

Herec Thomas Gibson napadl na natáčení scenáristu, kopl ho. Včera bylo potvrzeno, že herec čelí dočasnému vyloučení, že se neobjeví ve dvou epizodách nové série. Dnes se však informace mění. Gibson byl ze seriálu úplně vyhozen. Jeho postava se již ve dvanácté řadě a ani později neobjeví.

„Thomas Gibson byl propuštěn z Criminal Minds. Tvůrčí rozhodnutí o tom, jak jeho postava bude ze seriálu odepsána, budou zveřejněny později,“ uvedli zástupci produkčních společností ABC Studios a CBS Television Studios ve společném vyjádření.

K incidentu došlo v době, kdy Gibson režíroval jednu z epizod nové řady. Dostal se do hádky s jedním ze scenáristů, který se zrovna také účastnil natáčení. Podle zdrojů se oba muži začali hádat, což vyvrcholilo hercovou agresí, který scenáristu kopl. Jde přitom o jeho druhý incident. Před několika lety postrčil producenta seriálu a bylo mu nařízeno docházet na terapii.

Jeho postava, Aaron Hotchner, patřila mezi hlavní hrdiny od počátku seriálu, tedy jedenáct let.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Syrestesia
před 66 týdny
Další vývoj: Gibson si najal právníky a uvažuje, že by na ABC a CBS podal...
Butcher
před 66 týdny
heh tak to je průser, tak myslím, že Criminal minds už můžou úplně ukončit :/
kneznaL
před 66 týdny
No to si nejsem jistá :-(

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY