14. 8. 2016

Bude TBBT pokračovat po desáté sérii?

Bude TBBT pokračovat po desáté sérii?

Zakončí stanice CBS děj The Big Bang Theory po desáté sérii, kdy všem hlavním aktérům skončí jejich smlouvy? Na letošní konferenci TCA bylo toto téma jedním z nejvíce diskutovaných.

Jeden z nejúspěšnějších komediálních seriálů současnosti si po odvysílání desáté série doběhne na konec a bude třeba řešit další budoucnost. Pomalu aktuální začínají být jednání mezi stanicí CBS a studiem Warner Bros. Důležitým prvkem, který je nutné zmínit, je hlavně to, že hlavní trio herců Johnny Galecki, Jim Parsons a Kaley Cuoco pobírá jeden milion dolarů za epizodu, což rozpočet seriálu výrazně navyšuje.

„Jsme si více než jistí, že všichni herci budou chtít pokračovat i po desáté sérii,“ prohlásil prezident CBS Glen Geller. „Warner Bros s námi jistě tyto smlouvy podepíše. Jak oni, tak my a všichni naši fanoušci si přejí, aby s námi Big Bang zůstal co nejdéle.“

V březnu tohoto roku se protagonisté seriálu vyjádřili velmi pozitivně ohledně svého dalšího účinkování. „Je myslím více než jasné, že budeme dále pracovat na nových příbězích,“ řekla Cuoco. „Je to ve všeobecném zájmu. Může se přitom naskytnout několik překážek, nicméně jsem jistá, že neexistuje nic, co by nás v tomto konání mohlo zastavit. Natáčení jedenácté a dalších sezón je náš hlavní cíl.“ Parsons k tomu dodal: „Pokud dostanu nabídku pokračovat dál, je to pro mě další velká příležitost. Myslím si, že mezi námi sedmi není nikdo, kdo by chtěl skončit po letošní řadě.“


Jak se vám líbila devátá série? Co vás na ní nejvíce překvapilo? A byli byste rádi za další nové řady a prohlubování příběhů?

Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
emJey (Miloš Janů)

emJey (Miloš Janů)

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře11zobraz všech 11 příspěvků
Squerago

Squerago

Jako neco s tebou asi spatne bude :D
před 189 týdny
Koldik

Koldik

Ano, ano, kvalita isla dole, uz sa tolko nenasmejem ako v prvych seriach, ale stale je to moja naj...
před 188 týdny
ševča

ševča

Tak ale víš jak. Jiné projekty stíhá a 24 mega ročně nenajdeš na ulici. A dolarů ještě k tomu. Teď si...
před 162 týdny
Další články k tématu