Facebook Twitter E-mail
14. srpna 2016

Bude TBBT pokračovat po desáté sérii?

Zakončí stanice CBS děj The Big Bang Theory po desáté sérii, kdy všem hlavním aktérům skončí jejich smlouvy? Na letošní konferenci TCA bylo toto téma jedním z nejvíce diskutovaných.

Jeden z nejúspěšnějších komediálních seriálů současnosti si po odvysílání desáté série doběhne na konec a bude třeba řešit další budoucnost. Pomalu aktuální začínají být jednání mezi stanicí CBS a studiem Warner Bros. Důležitým prvkem, který je nutné zmínit, je hlavně to, že hlavní trio herců Johnny Galecki, Jim Parsons a Kaley Cuoco pobírá jeden milion dolarů za epizodu, což rozpočet seriálu výrazně navyšuje.

„Jsme si více než jistí, že všichni herci budou chtít pokračovat i po desáté sérii,“ prohlásil prezident CBS Glen Geller. „Warner Bros s námi jistě tyto smlouvy podepíše. Jak oni, tak my a všichni naši fanoušci si přejí, aby s námi Big Bang zůstal co nejdéle.“

V březnu tohoto roku se protagonisté seriálu vyjádřili velmi pozitivně ohledně svého dalšího účinkování. „Je myslím více než jasné, že budeme dále pracovat na nových příbězích,“ řekla Cuoco. „Je to ve všeobecném zájmu. Může se přitom naskytnout několik překážek, nicméně jsem jistá, že neexistuje nic, co by nás v tomto konání mohlo zastavit. Natáčení jedenácté a dalších sezón je náš hlavní cíl.“ Parsons k tomu dodal: „Pokud dostanu nabídku pokračovat dál, je to pro mě další velká příležitost. Myslím si, že mezi námi sedmi není nikdo, kdo by chtěl skončit po letošní řadě.“


Jak se vám líbila devátá série? Co vás na ní nejvíce překvapilo? A byli byste rádi za další nové řady a prohlubování příběhů?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 66 týdny
Jako neco s tebou asi spatne bude :D
Koldik
před 65 týdny
Ano, ano, kvalita isla dole, uz sa tolko nenasmejem ako v prvych seriach,...
ševča
před 39 týdny
Tak ale víš jak. Jiné projekty stíhá a 24 mega ročně nenajdeš na ulici. A...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY