Facebook Twitter E-mail
15. srpna 2016

Thomas Gibson po vyhazovu najal právníky

Nabízí se hned několik variant, jak scenáristé Criminal Minds (Myšlenky zločince) zakomponují do děje odchod seriálového agenta Hotchnera. Opustí svojí práci? Nechají tvůrci postavu zemřít, nebo bude jen nahrazen jiným hercem? Na tyto všechny otázky bychom měli přijít v dohledné době. Pokud pro producenty seriálu bylo vyhození Thomase Gibsona obtížnou situací, tou obtížnější jistě bude, jak se mezera vzniklá jeho odchodem projeví v následující dvanácté sérii.

V nedávném článku jsme vás informovali, že po hercově napadení jednoho ze scenáristů byl ze seriálu propuštěn. Kvůli okamžitému rozhodnutí nemůže herec natočit žádné rozlučkové scény. Je to o to složitější už jen proto, že agent Hotchner je součástí ÚACH již od první epizody, čili od roku 2005.

Nicméně sám Gibson tuto záležitost nenechá jen tak. Najal si právníky, se kterými se bude radit o tom, jaký postup by měl následovat. Herec si stále stojí za tím, že nešlo o tak závažný čin, aby kvůli němu musel opustit seriál. Údajně napadený scenárista Virgil Williams již vyplnil stížnost, aby byl herec, který režíroval aktuálně natáčenou epizodu, nahrazen jiným režisérem. Neshody vyvrcholily zmíněným fyzickým útokem. Herec se po této události nechal slyšet, že ho bude velmi mrzet, že nebude součástí toho, jak natáčení bude probíhat dál, a že nebude u úplného konce.

Criminal Minds se s novými příběhy vrací ve středu 28. září na CBS.


Co říkáte na tento nečekaný vývoj událostí? Myslíte si, že je na místě, aby byl Gibson propuštěn? Jak asi ovlivní jeho odchod dvanáctou sérii?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ještěrka
před 61 týdny
to asi těžko když ten scénárista je zároveň jeden z výkonných producentů...
Aldyska
před 61 týdny
Ach jaj, ako keby si to nemohli vyriešiť ľudsky, jeden by sa ospravedlnil...
Koldik
před 61 týdny
Ich ega asi dostali po papuli a teraz to uz riesia cez pravnikov...amici

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY