16. 8. 2016

Seriálové osudy: Mr. Robot

Seriálové osudy: Mr. Robot

Už nějaký ten pátek je jasné, že stanice USA Network trefila se seriálem Mr. Robot do černého. O tom svědčí nejen vysoká sledovanost a úspěch u diváků, ale také sbírka ocenění včetně Zlatých glóbů, kterou na svém kontě seriál po první sérii má.

Jeho spanilá jízda zdaleka nekončí. Aktuálně jsme v polovině druhé řady, nicméně už nyní si fanoušci epizody můžou užívat s klidným pocitem toho, že seriál se jim vrátí i v roce 2017. Kabelovka dnes oznámila, že drama prodlužuje pro třetí řadu.

„Na Mr. Robot už nemůžeme být více pyšní. Jde o seriál, který skutečně posouvá hranice. Zcela právem je oceňován jako jedno z nejlepších dramat v televizi,“ uvedl ředitel NBC Universal Cable Entertainment, Chris McCumber. „Jsme již v polovině druhé série a drama stále odhaluje novou půdu a rozšiřuje své stanici možnosti. Nemůžeme se dočkat, co tvůrce a celý úžasný tým, který za seriálem stojí, vymyslí dál.“


Sledujete Mr. Robot? Jak hodnotíte úroveň druhé série? Zaslouží si seriál třetí řadu, nebo by mu slušel spíše menší počet epizod?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
Vachisek

Vachisek

Druhý série bohužel spíš připomíná seriál o psychických problémech... poslední díl to každopádně...
před 215 týdny
shakespeare

shakespeare

Už se těším na návrat.
před 215 týdny
Koldik

Koldik

2 seria ma caka po skonceni vysielania, dam si maraton, ale na 3ku sa samozrejme tesim.
před 214 týdny
Další články k tématu