Facebook Twitter E-mail
17. srpna 2016

Aquarius se stěhuje na sobotu

Druhá řada retro seriálu Aquarius v polovině července potichu zmizela z vysílání. Stanice NBC se k vyřazení seriálu z programu nijak nevyjádřila, proto nebylo jasné, co se seriálem vlastně je. Pravděpodobně k jeho odsunu došlo kvůli olympiádě, kterou stanice v současné době vysílá.

Nyní už ale můžeme říct, že ke zrušení mu chybí už jen oficiální vyjádření. Seriál se stěhuje na sobotní večery. Počínaje dnem 27. srpna poběží každou sobotu dvě nové epizody naráz. Zbylých šest dílů tedy bude odvysíláno během tří týdnů. Finále druhé řady nese název I Will a dá se předpokládat, že půjde o závěr celého seriálu.

Rozhodnutí o odsunu Aquarius není překvapivé. Seriál už loni získával kriticky nízkou sledovanost, která se letos ještě více propadla. Loni byla kompletní první řada dostupná online hned na začátku léta. Prodloužení seriálu stanice argumentovala tím, že výsledky online sledování jsou velmi působivé. Letos však k podobnému kroku nepřistoupila, máme proto možnost sledovat jen čísla, která drama získává v televizi.


Sledujete Aquarius? Jak se vám líbí druhá řada? Čekáte na zbylé epizody, nebo už jen vyhlížíte konec, po kterém si na seriál už ani nevzpomenete?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maroš22
před 61 týdny
Škoda, som zvedavý,že či Claire dostane nejaku novu rolu alebo sa vráti do toho...
justynajohnson
před 61 týdny
Po prvních třech dílech jsem to vzdala,vůbec mě to nebavilo.
shakespeare
před 61 týdny
Tak to já jsem nevydržela ani to. Vzdala jsem to po pilotu.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY