Facebook Twitter E-mail
19. srpna 2016

American Crime ve třetí řadě přivítá již šestého navrátilce

Do kritiky uznávaného dramatu American Crime se vrací v pořadí již šestá herecká tvář. Do nové role se vžije herec Connor Jessup, který se prvně ukázal v druhé sérii coby oběť sexuálního zneužití na jeho střední škole.

Prozatím popis jeho role nebyl zveřejněn, nicméně tvůrce John Ridley slibuje, že půjde o jeho další skvělou postavu, která diváky uchvátí stejně, jako tomu bylo v druhé sérii. Jak bylo již dříve oznámeno, děj se přesouvá do Severní Karolíny a bude se zaměřovat na ekonomické rozdíly obyvatelstva, problematiku vymáhání lidských práv a obtížnosti získávání zaměstnání.

„Connor je v současné době jedním z nejvíce talentovaných mladých herců,“ uvedl v prohlášení producent. „Jsme si jisti, že Connorova další role bude velmi rozdílná a více zajímavá. Jeho bývalá postava vnesla nový a neokoukaný pohled na sexuální oběti, na které se v Americe nahlíží dost různorodě.“

Jessup se připojuje ke svým hereckým kolegům, jimiž jsou Timothy Hutton, Felicity Huffman, Regina King, Lili Taylor a Richard Cabral.

American Crime se se svou třetí sérií vrací v midseason 2017 na stanici ABC.


Co říkáte na druhou řadu, překonala svým tématem první sérii? Jakou další postavu byste rádi viděli?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

nipandelm
před 61 týdny
Paráda. Connor byl ve své roli opravdu vynikající, takže se na jeho další...
justynajohnson
před 61 týdny
Toto mě určitě potěšilo.
erikbencik
před 61 týdny
no tak na toto sa teším snáď najviac za rok. Skutočná dráme, žiadne prkotinky....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY