Facebook Twitter E-mail
20. srpna 2016

Catherine Zeta-Jones se po 20 letech vrací do televize

Oscarová hvězda Catherine Zeta-Jones získala jednu z hlavních roli v připravované novince Ryana Murphyho Feud, která bude mít premiéru na stanici FX. Je to pro ni první stálá televizní role po dvaceti letech.

Zeta-Jones si v antologii zahraje postavu Olivie de Havilland. Olivia je blízkou přítelkyní Bette Davis a zároveň její hereckou kolegyní. Herečka se tak připojuje k dříve oznámeným hvězdám Jessice Lange a Susan Sarandon.

První série vypráví příběh o legendární rivalitě mezi dvěma největšími hereckými hvězdami, Joan Crawfordové a Bette Davisové. Obě herečky v roce 1962 spojily síly, aby spolupracovaly na filmu, který měl oživit jejich upadající kariéry. Výsledek byl kritiky opěvovaný hororový trhák What Ever Happened to Baby Jane? (Co se vlastně stalo s Baby Jane?), který získal pět nominací na Oscara a stal se kultovní klasikou. Pro obě herečky byla ale skutečným hororem nutnost vzájemné spolupráce.

V první sérii se dále objeví Alfred Molina, který si zahraje režiséra onoho snímku, a dále Stanley Tucci, který ztvární Jacka Warnera. Vedlejších rolí se zhostí Judy Davis a Dominic Burgess.

Natáčení Feud začne na podzim, premiéra je plánována na rok 2017.


Těšíte se na Feud? Zaujalo vás herecké obsazení?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IcePrincess
před 60 týdny
Já proti ní nic nemám, jen nevím, díky čemu si vybudovala takovou popularitu....
Koldik
před 59 týdny
Mna teda nenalaka ani CZJ. i ked je to fesanda.
Koldik
před 59 týdny
Podla mna popularitu ziskala len vdaka Michaelovi Douglasovi...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY